Rulet İpuçları

Rulet İpuçlarıRulet ipuçları ‘nı kullanacağınız rulet bir şans oyunudur. Genellikle kasa avantajı elde tutar ve kazanması sizin şansınızdan daha yüksektir. Bu yüzden eskiden birçok kişi avantaj kazanmak için bir yol ya da strateji bulmaya çalışmıştır. Ben dürüst bir insanım ve size birkaç ipucu vereceğim ama şunu bilin ki avantajı tamamen elde tutmayı sağlayan hiçbir strateji yoktur. Bunu yapmanın tek yolu hile yapmak ve topun gidişatını etkilemektir. Lütfen böyle şeyler yapmayın! Yine de rulet oyununuzu daha keyifli ve kazançlı bir hale getirecek stratejiler, teknikler vardır. Bunlara Rulet İpuçları diyeceğiz!

Rulet İpucu 1

Amerikan Ruleti yerine Avrupa ya da Fransız Ruleti oynayın! Çünkü,  Amerikan Ruleti’ ndeki kasa avantajı diğerlerinden yüksektir.

Rulet İpucu 2

Uygulayacağınız bir sisteminiz ya da stratejiniz olsun! Sitede birçok rulet stratejisi var onlara bakın ve en uygununu seçip onu uygulayın. Hiçbir strateji kasa avantajını değiştiremez dedim , değil mi? Evet, Yalan söylemiyordum ama bir strateji belirleyip onu uygularsanız birçok yönden faydasını görürsünüz.

Öncelikle, uyguladığınız stratejiye konsantre olursunuz ve iyi ya da kötü oynayışınız sizi etkilemez. Eğer kumar oynarken duygularınızı işe dahil ederseniz, büyük bir ihtimalle boş bir cüzdan ya da banka hesabıyla evinize dönersiniz! Bir strateji belirleyin, uygulayın ve kurallarını değiştirmeyin!

Rulet İpucu 3

Bir kazanma ya da kaybetme noktası belirleyin ve bunu OYUNA BAŞLAMADAN ÖNCE yapın. Kaybettiğinizde çok üzülmeyeceğiniz bir miktar belirleyin. Ya da tam tersi, kazanınca size yeteceği bir miktar belirleyin ve oyundan çıkın.

Gördüğünüz gibi, Rulet sınırları çok incedir ve kısa dönemde etkilidir. Eğer kazanma noktası belirlerseniz, oyundan çıktığınızda sadece kazanan olaran değil aynı zamanda bir bağımlı olmadan çıkarsınız. Diğer yandan, uzun soluklu oyunlar oynarsınız bu da tam da kaybedenlerin olduğu yerdir.

Rulet İpucu 4

Sarhoşken asla rulet oynamayın! Eğlenceli de görünse, olabilecek en kötü şeydir. Sarhoşken gerçeklik olgusunu kaybedebilirsiniz ve bu durumda para hiçbir önem taşımaz. Fakat, kendinize geldiğinizde emin olun çok şey ifade edecektir. Unutmayın! Rulet ipuçlarında Altın kural, sarhoşken rulet oynamayın.

Tagged with: